Eğitmenler

EĞİTMENLERİMİZ

DeepART Sanatievi eğitmenleri, her biri alanında uzman ve Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlar Sanatlar Fakültesi mezunu, deneyimli ve başarılı resim kursu eğitmenlerinden oluşmaktadır.

Çağla YARICI

Çağla YARICI

Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Resim-İş Eğitimi Anabilim Dalı'ndan mezun olmuştur.2013 yılında ortağı olduğu Gürsoy Resim Kursunda eğitmenlik yapmıştır. Bu süreçte Üniversitelerin GSF ve Eğitim Fakültelerine yerleştirmiş olduğu öğrencilerin listesine BAŞARI LİSTESİ bölümünden ulaşabilirsiniz. 2016'da kurduğu DeepArt Sanatevi'nde eğitmenlik yapmaya ve sanatsal çalışmalarına devam etmektedir.

Çağla YARICI aynı zamanda TRT Haber'de yayınlanan 'Vekilin Mutfağı' adlı programın sunuculuğunu yapmıştır.

Didem GÜMÜŞTEKİN

Gazi Üniversitesi, Gazi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Resim-İş Eğitimi Anabilim Dalı'ndan mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Bileşik Sanatlar Ana Sanat Dalı'nda yapmıştır. Cahit Malçok Resim Atölyesi ve Gürsoy Resim Kursunda eğitmenlik yapmıştır. Kişisel ve karma sergilerinin yanı sıra pek çok uluslararası sanat çalıştayına da katılmıştır. Sanatsal çalışmalarına DeepArt Sanat Evi'nde devam etmektedir.

Didem GÜMÜŞTEKİN